3. Zajímavosti z naší školy
  5. Beseda s policejním preventistou por. Mgr. Miroslavem Mervartem

Beseda s policejním preventistou por. Mgr. Miroslavem Mervartem

IMG-20240408-WA0003

V dubnu proběhla na naší škole, v rámci preventivních aktivit, beseda s policejním preventistou pro okres Náchod por. Mgr. Miroslavem Mervartem. Na 1. stupni se ty nejmenší děti seznámily se základy dopravní výchovy, ve 3., 4., 5., 6. a 7. ročníku se věnovaly problematice nebezpečí v kyberprostoru. Nejstarší žáci absolvovali program “Tvoje cesta načisto”, při kterém se seznámili s problematikou návykových látek. Byl to velmi povedený interaktivní program, doplněný o skutečné příběhy a postřehy poručíka Mervarta z policejní praxe, které děti velice zaujaly. Velkým pozitivem při této besedě bylo též seznámení dětí s trestněprávní odpovědností, která plyne ze zneužívání návykových látek.

Děkujeme panu poručíku Mervartovi za uspořádání besed a těšíme se na další spolupráci.