1. Úvod
  2. /
  3. Žáci a rodiče
  4. /
  5. Zprávy ze tříd
  6. /
  7. 7. třída
  8. /
  9. Adršpašsko-teplické skály

Adršpašsko-teplické skály

IMG_20230602_120839
Zveřejněno:
Upraveno:

V pátek 2.6. zela škola prázdnotou. Protože bylo krásné počasí, vypravily se všechny třídy na školní výlet. Šestá třída se vydala na turistický pochod do "Ádru".
Hned v úvodu výletu jsme museli čelit drobné komplikaci. Vstupenka, která je pro vstup do skal nutná a kterou jsme měli dopředu zakoupenou, platila pouze pro vstup ze strany Adršpachu. My ovšem vystoupili z vlaku již v Teplicích nad Metují - a zde nám byl vstup do areálu zapovězen. V lehkém poklusu jsme proto absolvovali 3,5 km cestu ke správné vstupní bráně. Vstupenka platila od 9.00 do 10.00, turniketem jsme procházeli v 9.59 :-) Zbytek výletu se však již nesl v naprosté pohodě, skalní město procházel každý svým individuálním tempem, svezli jsme se na lodičkách, pořídili spoustu fotek a v závěru se občerstvili nanuky, langoši, hranolky,... Prostě značka ideál.
Kam se vypravíme za rok? Kdo ví....  

L. S.