Zprávy ze tříd

Zde budou zveřejněny informace pro žáky i rodiče z jednotlivých tříd.

Rozvrh videokonferencí - aktualizace k 11. 5. 2020

Aktualizovaný rozvrh

Rozvrh videokonferencí

Rozvrh je ZDE

Výstava SŠ v Náchodě

V pátek 8.11.2019 navštívila 9.třída Výstavu SŠ v Náchodě. Byli jsme mile překvapeni vysokou účastí škol nejen z našeho regionu, ale i ze vzdálené lokality, celkem bylo prezentováno 67 středních škol. Žáci měli možnost osobně se informovat na školy , které je zajímají a vzít si mnoho propagačního materiálu.Další výstava velkého množství SŠ se bude konat v Hradci Králové v Aldisu. Doporučuji také využít Dní otevřených dveří na žákem zvolených školách.

V.V. tř.uč.

Informace z rodičovské schůzky konané dne 17.9.2019

Exkurze 5. třídy v Praze

V pátek 29.4.2016 byla 5. třída na vlastivědné exkurzi v Praze. Moc jsme si den užili a viděli spoustu zajímavých míst i počasí vyšlo. Nikdo se neztratil a vrátili jsme se kompletní.

Plavání ve IV. třídě

Minulý školní rok jsme od dubna do června jezdili na plavání do Náchoda. Během výcviku jsme se zdokonalili v plavecké technice, základy už jsme měli ze třetí třídy. Plavčíci na nás byli hodní, dokonce se jednou přestrojili za vodníky, na konci kursu byly závody a dostali jsme
 "MOKRÉ VYSVĚDČENÍ " Plavání se nám líbilo, škoda, že už letos jezdit nebudeme :(

Dožínková slavnost v Hradci Králové, 18.9.2015

Dne 18.9.2015 jely děti 5. a 6. třídy na Dožínkovou slavnost. Bylo zde připraveno spoustu zajímavých stánků. Někteří si mohly vyzkoušet i stříhání ovcí.

Pohár starostů - dopravní hřiště Náchod, 6.10.2015

Dne 6.10.2015 se čtyři žáci 5. ročníku zúčastnili soutěže na dopravním hřišti v Náchodě. Zde soutěžili s celkem 29 týmy v jízdě zručnosti, v dopravních testech a v jízdě podle dopravních předpisů. Sice se nám nepodařilo umístit se na předních místech, přesto byli žáci velice šikovní a den si moc užili.