Zprávy ze tříd

Zde budou zveřejněny informace pro žáky i rodiče z jednotlivých tříd.

Informace z první rodičovské schůzky - 17.9.2019

Informace z první rodičovské schůzky pro rodiče ,kteří nebyli na třídní schůzce.

Výlet 7. ročníku do Adršpašsko - Teplických skal

Dne 14.6. jsme odjeli vlakem na školní výlet do Adršpašsko- Teplických skal. Počasí nám přálo, bylo teplo, ale jelikož jsme procházeli skalami, teplota byla příjemná. V nohách jsme měli 14 kilometrů a na konci cesty nás čekal zasloužený odpočinek s občerstvením a nákupem suvenýrů. Nikdo se neztratil, ani nezranil.

Výlet Norimberk

Dne 3.5. se někteří žáci 7. ročníku zúčastnili výletu do městečka Norimberk. V dopoledních hodinách jsme si prohlédli historickou část tohoto krásného města a odpoledne jsme navštívili místní ZOO, která je známá chovem delfínů. Samozřejmě nechyběla ani delfíní show. Počasí nám přálo a myslím, že všichni odjížděli k domovu s nezapomenutelnými zážitky.

Bruslení 2019