ZÁPIS DO 1. TŘÍDY

S ohledem na epidemiologickou situaci a metodické doporučení MŠMT bude zápis k povinné školní docházce pro školní rok 2021/2022 probíhat bez osobní přítomnosti dětí ve škole.

Žádáme rodiče budoucích prvňáčků, aby si potřebné formuláře stáhli z našich stránek, popř. vyzvedli v budově školy (k dispozici od 30. 3. 2021) a v období od 6. 4. do 23. 4. 2021 předali společně s kopií rodného listu doporučeným způsobem, viz dokument Informace k zápisu do první třídy níže.

Rodiče dětí, které navštěvují MŠ v Novém Hrádku, obdrží veškeré podklady od p. učitelky Lokvencové.

Budoucí prvňáčci dostanou také úkol: Vymalují obrázek krtečka (předloha níže) a přidají k žádosti.

Slibujeme, že pokud to situace dovolí, uspořádáme v červnu "NÁHRADNÍ ZÁPIS".

Prohlášení o přístupnosti Copyright © 2005 - 2021 ZŠ Nový Hrádek, All rights reserved, Všechna práva vyhrazena