ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY

Na základě opatření MŠMT z 18. 3. 2020 bude zápis k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021 probíhat bez osobní přítomnosti dětí ve škole.
Žádáme rodiče budoucích prvňáčků, aby si potřebné formuláře stáhli z našich stránek, popř. vyzvedli na Úřadě městyse Nový Hrádek (k dispozici od 30. 3. 2020) a v období od 1. 4. do 30. 4. 2020 předali společně s kopií rodného listu doporučeným způsobem, viz dokument Informace k zápisu do první třídy níže.
Budoucí prvňáčci dostanou také úkol: Vymalují obrázek kouzelníka (předloha níže) a přidají k žádosti.
Slibujeme, že po ukončení mimořádných opatření uspořádáme ve škole "Náhradní zápis".

Prohlášení o přístupnosti Copyright © 2005 - 2020 ZŠ Nový Hrádek, All rights reserved, Všechna práva vyhrazena