Maškarní rej a předávání vysvědčení

Dne 30.1. 2020 jsme si před předáváním pololetního vysvědčení vytvořili ve třídě taneční parket pro rej masek. Druháčci se sešli v krásných kostýmech, ve kterých se nejdříve představili v promenádě, pak si mohli společně zatančit. Na správném maškarním bále nesmí chybět soutěže. Proto si čtyři kapitání - upír, batman, indián a kouzelník, vybrali své členy do týmu a rozjelo se závodění. Poměřili si své síly v paměti kombinací čísel, obratnosti ve shazování lahví pomocí speciálního kyvadla, rychlosti stříhání, zručnosti stavění krychle z plastelíny a párátek nebo rozpoznání písniček z pohádek a vyhledání správného obrázku. Na závěr dostali všichni výhru za spolupráci v týmech. Po úklidu třídy jsme se opět v roli žáků a učitelky přenesli k očekávané chvíli a to předávání a zhodnocení půlroční práce. S upřímnou radostí mohu říci, že mám ve třídě moc šikovné děti a jejich výsledky, doufám, potěšily i jejich rodiče :-)

Prohlášení o přístupnosti Copyright © 2005 - 2020 ZŠ Nový Hrádek, All rights reserved, Všechna práva vyhrazena