Prosinec - měsíc kultury a zážitků

Prosinec jsme prožili nejen učením v lavicích, ale i vzděláváním třeba na koncertě skupiny COUNTRIO o hudebních nástrojích a poznávání country písní i koled.

O povinnostech dobrovolných hasičů a výbavě zásahových požárnických aut jsme se dozvěděli v prostorách nové hasičárny Sboru dobrovolných hasičů v Náchodě, kterou nás provedl starosta hasičů Jan Černý. Děkujeme za jeho čas a upomínkové dárečky. Kromě procházky po vánočně nazdobených ulicích a náměstí Náchoda, jsme se ještě zašli občerstvit do příjemné cukrárny U Kubíčka.

A poslední dny před Vánocemi jsme si uspořádali besídku ve třídě, zpívání koled se spolužáky z 1. stupně na chodbě školy, další setkání v "Kočičí zahradě" a na závěr jsme shlédli animovaný příběh o ovečce Shaun v kině.

Prohlášení o přístupnosti Copyright © 2005 - 2020 ZŠ Nový Hrádek, All rights reserved, Všechna práva vyhrazena