AktuálněVYJÁDŘENÍ KE STÁVCE

Pedagogičtí pracovníci Základní školy v Novém Hrádku podporují požadavky ČMOS na kvalitní podmínky pro vzdělávání, stávky se však aktivně nezúčastní. Výuka bude ve středu 6. 11. 2019 probíhat v běžném režimu.
Plánované školní akce na měsíc LISTOPAD

Plánované školní akce na měsíc listopad najdete zde.UPOZORNĚNÍ - UZAVŘENÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY !!!

Vážení rodiče,

z důvodu stavebních úprav v budově mateřské školky bude ve čtvrtek 31. 10. a v pátek 1. 11. školní jídelna uzavřena. Ze stejného důvodu rušíme odpolední výuku a kroužky. Obědy budou automaticky odhlášeny.

Děkujeme za pochopení
Uzavření školní jídelny

25. 10. 2019 je školní jídelna z technických důvodů uzavřena. Všem strávníkům budou tento den obědy automaticky odhlášeny.
Zajímavá akce pro rodiče i ostatní veřejnost
Plánované školní akce na měsíc ŘÍJEN

V průběhu měsíce října proběhnou následující akce.Pozor změna

Na rodičovské schůzce 17. 9.  jsme Vás informovali, že ve dnech 31. 10. a 1. 11. 2019 nebude školní jídelna otevřená. TATO INFORMACE NEPLATÍ !!! Stavební úpravy budou probíhat v jiném termínu. Budeme Vás informovat,

Dne 9. 10. nepůjde v části Nového Hrádku elektrický proud, výuka bude normálně probíhat, pouze odpadne odpolední vyučování (Tv chlapci - 6. a 7. ročník).

Ze stejného důvodu NEVAŘÍ školní jídelna. Připravte dětem větší svačiny.
Plánované školní akce na měsíc ZÁŘÍ

Plánované školní akce na měsíc září najdete zdeVýsledky ve sběru a třídění odpadu
(MINI)VOLEJBAL

Pro žáky budoucí 1. až 4. třídy nabízíme od příštího školního roku kroužek zaměřený hlavně na minivolejbal a volejbal. Bližší informace na přiloženém letáčku. Přední strana a zadní strana
Den pro budoucí šesťáky

Ve spolupráci s MAP Dobrušsko připravujeme setkání budoucích šesťáků. Uskuteční se 14. června 2019. Více informací v přiloženém plakátu. K nahlédnutí zde.