Plánované školní akce na měsíc LEDEN

Plánované školní akce na tento měsíc najdete ZDE.

Průběžné výsledky soutěže tříd ve sběru

Průběžné výsledky sběru a třídění odpadových surovin najdete zde:

RODIČOVSKÉ SCHŮZKY

Upozorňujeme rodiče, že 12. 12. 2019 se konají rodičovské schůzky. Jedná se o konzultační odpoledne, ale v některých třídách proběhnou formou třídních schůzek.

1. stupeň      14.00 - 17. 00

2. stupeň       15.30 - 17.30

Plánované školní akce na měsíc PROSINEC

Plánované školní akce na tento měsíc najdete ZDE

VÁNOČNÍ VÝSTAVA

Zveme Vás na tradiční vánoční výstavu. Bližší informace najdete na plakátku zde.

Plánované školní akce na měsíc LISTOPAD

Plánované školní akce na měsíc listopad najdete zde.

Uzavření školní jídelny

25. 10. 2019 je školní jídelna z technických důvodů uzavřena. Všem strávníkům budou tento den obědy automaticky odhlášeny.

Plánované školní akce na měsíc ŘÍJEN

V průběhu měsíce října proběhnou následující akce.

Pozor změna

Na rodičovské schůzce 17. 9.  jsme Vás informovali, že ve dnech 31. 10. a 1. 11. 2019 nebude školní jídelna otevřená. TATO INFORMACE NEPLATÍ !!! Stavební úpravy budou probíhat v jiném termínu. Budeme Vás informovat,

Dne 9. 10. nepůjde v části Nového Hrádku elektrický proud, výuka bude normálně probíhat, pouze odpadne odpolední vyučování (Tv chlapci - 6. a 7. ročník).

Ze stejného důvodu NEVAŘÍ školní jídelna. Připravte dětem větší svačiny.

Plánované školní akce na měsíc ZÁŘÍ

Plánované školní akce na měsíc září najdete zde

Výsledky ve sběru a třídění odpadu

(MINI)VOLEJBAL

Pro žáky budoucí 1. až 4. třídy nabízíme od příštího školního roku kroužek zaměřený hlavně na minivolejbal a volejbal. Bližší informace na přiloženém letáčku. Přední strana a zadní strana

Den pro budoucí šesťáky

Ve spolupráci s MAP Dobrušsko připravujeme setkání budoucích šesťáků. Uskuteční se 14. června 2019. Více informací v přiloženém plakátu. K nahlédnutí zde.