Výsledky ve sběru a třídění odpadu

Akademie bude !

Zveme na školní akademii do kina v Novém Hrádku.

(MINI)VOLEJBAL

Pro žáky budoucí 1. až 4. třídy nabízíme od příštího školního roku kroužek zaměřený hlavně na minivolejbal a volejbal. Bližší informace na přiloženém letáčku. Přední strana a zadní strana

Školní akce v červnu 2019

Den pro budoucí šesťáky

Ve spolupráci s MAP Dobrušsko připravujeme setkání budoucích šesťáků. Uskuteční se 14. června 2019. Více informací v přiloženém plakátu. K nahlédnutí zde.

Školní akce v květnu 2019

Průběžné výsledky ve sběru

Školní akce v dubnu 2019

Pozvánka k zápisu do 1. ročníku

Zveme děti a jejich rodiče, aby společně prožili důležitý okamžik v životě budoucích prvňáčků.

Průběžné výsledky sběru

Školní akce v lednu 2019

Sběr a třídění odpadových surovin

Plán činností v listopadu 2018

Školní akce v říjnu 2018

Rekonstrukce školy 2018

Školní akce v září 2018

Krajské kolo Eurorébus

Naši žáci 6 třídy, konkrétně D. Falta, E. Čtvrtečková a K. Povolná, se zúčastnili krajského kola zeměpisné soutěže Eurorébus. Gratulujeme.

Matematický klokan

I v tomto školní roce se naši žáci zúčastnili celosvětové soutěže MATEMATICKÝ KLOKAN.

Nejúspěšnějšími řešiteli v kategorii Benjamín se stali: 1) K. Voňka  2.) L. Dyntarová  3.) M. Jirásek

Nejúspěšnějšími řešiteli v kategorii Kadet : 1) K. Lantová  2) M. Čermák  3.) Z. Suchánková

Gratulujeme!